Zdeněk |
HRABÁNEK |
1958 |
ZŠ Úpice-Lány |
Muži D 60-69 let |
Ivo |
BRUNCLÍK |
1958 |
Slovan Špindl.Mlýn |
Muži D 60-69 let |
Filip |
SEDLÁČEK |
1984 |
Orel Žatčany |
Muži A 20-39 let |
Šárka |
MENCLOVÁ |
2013 |
TJ Sokol Hradec Králové |
Přípravka II. děvčata |
Nikol |
SPOUSTOVÁ |
2013 |
Orel Židenice |
Přípravka II. děvčata |
Klára |
SPOUSTOVÁ |
2017 |
Orel Židenice |
Předškolní děvčata |
Ondřej |
KUBÍK |
1981 |
TJ Maratonstav / Orel Úpice |
Muži B 40-49 let |
Vojtěch |
KUBÍK |
2011 |
TJ Maratonstav / Orel Úpice |
Nejmladší žáci |
Jindřich |
KUBÍK |
2013 |
TJ Maratonstav / Orel Úpice |
Přípravka II. chlapci |
Stanislav |
PILÍK |
1950 |
Panský mlýn Rakovník |
Muži E 70 let a starší |
Drahomír |
KOUDELKA |
1971 |
Meixner Consulting |
Muži C 50-59 let |
Eliška |
LYSICKÁ |
2009 |
TJ Maratonstav / ZŠ Lány Úpice |
Mladší žákyně |
Dominika |
ŠPINLEROVÁ |
2014 |
TJ Maratonstav Úpice |
Přípravka II. děvčata |
Diana |
KUŤÁKOVÁ |
2007 |
TJ Maratonstav / Orel Úpice |
Starší žákyně |
Petra |
HAVLOVÁ |
2006 |
TJ Maratonstav Úpice |
Dorostenky |
Josef |
ŠKODA |
2012 |
TJ Maratonstav Úpice |
Nejmladší žáci |
Samuel |
DUFF |
2012 |
TJ Maratonstav Úpice |
Nejmladší žáci |
Daniel |
NÝVLT |
2013 |
TJ Maratonstav Úpice |
Přípravka II. chlapci |
Matyáš |
DUCH |
2012 |
TJ Maratonstav / ZŠ Lány Úpice |
Nejmladší žáci |
Lukáš |
MÁLEK |
2012 |
TJ Maratonstav Úpice |
Nejmladší žáci |
Michal |
NÝVLT |
2010 |
TJ Maratonstav Úpice |
Mladší žáci |
Filip |
KUŤÁK |
2010 |
TJ Maratonstav / Orel Úpice |
Mladší žáci |
Šimon |
SOUČEK |
2008 |
TJ Maratonstav / Orel Úpice |
Starší žáci |
František |
KUHN |
2006 |
TJ Maratonstav Úpice |
Dorostenci |
Ondřej |
SOUČEK |
2006 |
TJ Maratonstav / Orel Úpice |
Dorostenci |
Tomáš |
KUŤÁK |
2004 |
TJ Maratonstav / Orel Úpice |
Junioři |
Petr |
VRÁNA |
2004 |
TJ Maratonstav Úpice |
Junioři |
Šimon |
KUŤÁK |
2013 |
TJ Maratonstav Úpice |
Přípravka II. chlapci |
Martin |
FARSKÝ |
2013 |
TJ Maratonstav Úpice |
Přípravka II. chlapci |
Pavel |
DOLEŽAL |
1984 |
Orel Vyškov |
Muži A 20-39 let |
Adam |
DOLEŽAL |
2010 |
Orel Vyškov |
Mladší žáci |
Lucie |
DOLEŽALOVÁ |
2013 |
Orel Vyškov |
Přípravka II. děvčata |
Vladimíra |
DOLEŽALOVÁ |
1974 |
Orel Vyškov |
Ženy C 45-54 let |
Martin |
VAŠÍČEK |
1971 |
TJ Maratonstav Úpice |
Muži C 50-59 let |
Stanislav |
ŠRŮTEK |
1958 |
TJ Maratonstav Úpice |
Muži D 60-69 let |
Oldřich |
ŠMÍDA |
1948 |
TJ Maratonstav Úpice |
Muži E 70 let a starší |
Josef |
VONDRA |
1971 |
Hvězda Pardubice z.s |
Muži C 50-59 let |
František |
PECHEK |
1953 |
TJ Maratonstav Úpice |
Muži D 60-69 let |
Jaroslav |
HANZL |
2002 |
Carla Kupkolo Dvur Králové nad Labem |
Muži A 20-39 let |
Jiří |
JAVŮREK |
1948 |
TJ Maratonstav Úpice |
Muži E 70 let a starší |
Vítězslav |
ŠOLC |
1957 |
BKL Machov |
Muži D 60-69 let |
Lukáš |
FARSKÝ |
2010 |
Úpice |
Mladší žáci |
Lucie |
CELBOVÁ |
1992 |
Kola Rtyně |
Ženy A 20-34 let |
Matyáš |
KUBEČEK |
2019 |
TJ Maratonstav Úpice |
Předškolní chlapci |
Martin |
OSOBA |
1965 |
Lokomotiva Meziměstí |
Muži C 50-59 let |
Zdeněk |
RUS |
1952 |
TJ Nýrsko z.s. |
Muži E 70 let a starší |
Barbora |
LYSICKÁ |
2019 |
TJ Marataonstav Úpice |
Předškolní děvčata |
Anežka |
LANGHAMMEROVÁ |
1994 |
Orel Židenice |
Ženy A 20-34 let |
Michael |
PŘIDAL |
2015 |
Orel Židenice |
Přípravka I. chlapci |
Veronika |
PŘIDALOVÁ |
2011 |
Orel Židenice |
Nejmladší žákyně |
Jiří |
SVOBODA |
1966 |
Team CykloTrener Varnsdorf |
Muži C 50-59 let |
Jiří |
ŽÁK |
1971 |
Fit bez diet |
Muži C 50-59 let |
Isabell |
COSTA E SILVA |
2012 |
Fit bez diet |
Nejmladší žákyně |
Amálie |
ŽÁKOVÁ |
2019 |
Fit bez diet |
Předškolní děvčata |
Jiří |
ŽÁK |
2021 |
Fit bez diet |
Předškolní chlapci |
Martin |
HABR |
1996 |
TJ SOKOL OLEŠNICE |
Muži A 20-39 let |
Petr |
HABR |
1965 |
ŽERNOV PRO RADOST |
Muži C 50-59 let |
Lukáš |
LINHART |
1989 |
SK Nové Město nad Metují |
Muži A 20-39 let |
Pavel |
JELEN |
1991 |
Běžecký klub Náchod |
Muži A 20-39 let |
Pavel |
SEDLÁČEK |
1953 |
Orel Židenice |
Muži D 60-69 let |
Ladislav |
KUBEČEK |
1962 |
TJ Maratonstav Úpice |
Muži D 60-69 let |
Kateřina |
KAMENICKÁ |
1973 |
Orel Židenice |
Ženy C 45-54 let |
Petr |
KAMENICKÝ |
1969 |
Orel Židenice |
Muži C 50-59 let |
Rebeka |
KAMENICKÁ |
2013 |
Orel Židenice |
Přípravka II. děvčata |
Martina |
ŠEBKOVÁ |
1992 |
AK Iscarex Česká Třebová |
Ženy A 20-34 let |
Tomáš |
LUŽA |
1974 |
Orel Žatčany |
Muži B 40-49 let |
Karolína |
LUŽOVÁ |
2005 |
Orel Žatčany |
Dorostenky |
Ondřej |
PAVLÍČEK |
2014 |
AFK Hronov |
Přípravka II. chlapci |
Blanka |
PAULÚ |
1954 |
maratonstav úpice |
Ženy E 65 let a starší |
Michal |
VALENTA |
1962 |
tužín |
Muži D 60-69 let |
Lukáš |
SOURAL |
1982 |
Orel Židenice |
Muži B 40-49 let |
Linda |
MRÁZKOVÁ |
1980 |
Děčín |
Ženy B 35-44 let |
Monika |
MARŠÍKOVÁ |
2019 |
Hvězda Pardubice |
Předškolní děvčata |
Lenka |
SLABÁKOVÁ |
1966 |
Orel Brno - Židenice , AC Moravská Slávia Brno, spolek |
Ženy D 55-64 let |
František |
VAGENKNECHT |
1977 |
Nová Paka |
Muži B 40-49 let |
Hana |
ŠTERNEROVÁ |
1963 |
Hradec Králové |
Ženy D 55-64 let |
Klára |
VLČKOVÁ |
2015 |
ZŠ Úpice-Lány |
Přípravka I. děvčata |
Veronika |
VLČKOVÁ |
2013 |
ZŠ Úpice-Lány |
Přípravka II. děvčata |
Karel |
HAVLÍČEK |
2011 |
ZŠ Úpice-Lány/Maratonstav Úpice |
Nejmladší žáci |
Tomáš |
HAVLÍČEK |
2014 |
ZŠ Úpice-Lány/Maratonstav Úpice |
Přípravka II. chlapci |
Daniela |
STRACHOTOVÁ |
2012 |
ZŠ Úpice-Lány |
Nejmladší žákyně |
Pavla |
JAROLÍMOVÁ |
2010 |
ZŠ Úpice-Lány |
Mladší žákyně |
Natálie |
PROKOPOVÁ |
2010 |
ZŠ Úpice-Lány |
Mladší žákyně |
Marie |
VLČKOVÁ |
2009 |
ZŠ Úpice-Lány |
Mladší žákyně |
Natálie |
TOMKOVÁ |
2009 |
ZŠ Úpice-Lány |
Mladší žákyně |
Eliška |
STARÁ |
2010 |
ZŠ Úpice-Lány |
Mladší žákyně |
Leona |
UHLÍŘOVÁ |
2009 |
ZŠ Úpice-Lány |
Mladší žákyně |
Tibor |
UHLÍŘ |
2009 |
ZŠ Úpice-Lány |
Mladší žáci |
Tomáš |
TOMČIAK |
2008 |
ZŠ Úpice-Lány |
Starší žáci |
Dominika |
STRACHOTOVÁ |
2007 |
ZŠ Úpice-Lány |
Starší žákyně |
Štěpán |
ASTR |
2007 |
ZŠ Úpice-Lány |
Starší žáci |
Denisa |
KRŮTOVÁ |
2008 |
ZŠ Úpice-Lány |
Starší žákyně |
Tereza |
KOŠNAROVÁ |
2007 |
ZŠ Úpice-Lány |
Starší žákyně |
Aneta |
MACHOVÁ |
2008 |
ZŠ Úpice-Lány |
Starší žákyně |
Kateřina |
JAROLÍMOVÁ |
2008 |
ZŠ Úpice-Lány |
Starší žákyně |
Petr |
CELBA |
1986 |
Kola Rtyně |
Muži A 20-39 let |
Ladislav |
ERBERT |
1977 |
TJ Harant Pecka |
Muži B 40-49 let |
Anna |
RUDOLECKÁ |
2010 |
Orel Žatčany |
Mladší žákyně |
Jan |
RUDOLECKÝ |
2005 |
Orel Žatčany |
Dorostenci |
Jana |
RUDOLECKÁ |
1976 |
Orel Žatčany |
Ženy C 45-54 let |
Stepan |
LUBIMOV |
1988 |
Zadny |
Muži A 20-39 let |
Julia |
GOTTSTEIN |
1987 |
Zadny |
Ženy B 35-44 let |
Akim |
GOTTSTEIN |
2011 |
zadny |
Nejmladší žáci |
Anastasia |
GOTTSTEIN |
2013 |
zadny |
Přípravka II. děvčata |
Karel |
ŠESTÁK |
1971 |
Kasper Swix team |
Muži C 50-59 let |
Vladimír |
VACARDA |
1959 |
AC Slovan Liberec |
Muži D 60-69 let |
Jan |
KULDA |
1973 |
tj sokol olešnice |
Muži B 40-49 let |
Ladislav |
KUBEČEK |
1991 |
TJ Maratonstav Úpice |
Muži A 20-39 let |
Tomáš |
JANČAŘÍK |
2005 |
Orel Židenice |
Dorostenci |
Vendula |
JANEČKOVÁ |
1975 |
ZŠ Úpice-Lány |
Ženy C 45-54 let |
Pavel |
DUŠEK |
1970 |
orel dolni dobrouč |
Muži C 50-59 let |
Jan |
KALOUSEK |
2013 |
orel dolni dobrouč |
Přípravka II. chlapci |
Josef |
KALOUSEK |
2009 |
orel dolni dobrouč |
Mladší žáci |
Jakub |
ŠTECH |
2012 |
orel dolni dobrouč |
Nejmladší žáci |